Käsityönä puhdas ja kiiltävä auto

Carwash Logo

Tervetuloa Carwashille!

Carwash-ketjun toimipisteet tarjoavat autojen pesu- ja puhdistuspalvelua käsityönä.

Palvelemme asiakkaitamme ammattitaitoisesti, laadukkaasti sekä nopeasti.

Asiantunteva henkilöstömme palvelee teitä yksilöllisesti ja joustavasti.Asiakkaisiimme kuuluvat yksityis- ja työsuhdeautoilijat, yritykset sekäautoliikkeet.

Suomen Carwash-pesulat:

Scroll to top button

Helsinki:

Carwash Autotalo

Runeberginkatu 3

Helsinki

Sahköposti: 

autotalo@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

08-16

La:

Sovittavissa

Su:

Sovittavissa

Carwash Hietalahti

Mallaskatu 1

Helsinki

Sahköposti: 

hietalahti@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

7.45-18

La:

09-17

Su:

Suljettu

Carwash Ruoholahti (Kauppakeskus)

Porkkalankatu 20 A

Helsinki

Sahköposti: 

ruoholahti@carwash.fi

Huomio! Kesäale COMBO 99€ on tällä hetkellä saatavilla tästä Carwashista. Olemme suljettuna lauantaina ja sunnuntaina Heinäkuun ajan!

Aukioloajat:

Ma-Pe:

08-19

La:

10-16

Su:

Suljettu

Carwash HTC (Kaapelitehdas)

Tammasaarenkatu 7

Helsinki

Sahköposti: 

carwashhtchelsinki@gmail.com

Huomio! Kesäale COMBO 99€ on tällä hetkellä saatavilla tästä Carwashista.

Aukioloajat:

Ma-Pe:

08-12

La:

Suljettu

Su:

Suljettu

Carwash Munkkivuori Menuetto

Huopalahdentie 24

Helsinki

Sahköposti: 

doereh.fi@gmail.com

Aukioloajat:

Ma-pe:

08-17

La:

Suljettu

Su:

Suljettu

Carwash Kaari Kannelmäki

Kantelettarentie 1

Helsinki

Sahköposti: 

sadri@carwash.fi

Huomio! Kesäale COMBO 99€ on tällä hetkellä saatavilla tästä Carwashista.

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-19

La:

09-16

Su:

Sovittavissa

Carwash Itis

Itäkatu 3

Helsinki

Sahköposti: 

joycarwashoy@gmail.com

Huomio! Kesäale COMBO 99€ on tällä hetkellä saatavilla tästä Carwashista.

Aukioloajat:

Ma-Pe:

10-19

La:

12-18

Su:

Suljettu

Vantaa:

Carwash Jumbo

Vantaanportinkatu 3

Vantaa

 

Sahköposti: 

jumbo@carwash.fi

Huomio! Kesäale COMBO 69€ ja 99€ on tällä hetkellä saatavilla tästä Carwashista.

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-20

La:

09-18

Su:

12-17

Carwash Kalske

Taivaltie 5

Vantaa

 

Sahköposti: 

info@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-20

La:

09-18

Su:

12-17

Espoo:

Carwash Keilaranta

Keilaranta 1, parkkihalli

Espoo

 

Sahköposti: 

keilaranta1@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

08-16

La:

Sovittavissa

Su:

Suljettu

Carwash Mankkaa

Klovinpellontie 1-3

Espoo

 

Sahköposti: 

mankkaa@carwash.fi

Huomio! Kesäale COMBO 69€ ja 99€ on tällä hetkellä saatavilla tästä Carwashista.

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-16

La:

Sovittavissa

Su:

Sovittavissa

Carwash Suomenoja

Suomalaistentie 5

Espoo

 

Sahköposti: 

suomenoja@carwash.fi

Huomio! Olemme suljettuna 30.6.-26.7. Hyvää lomakautta!

Aukioloajat:

Ma-Pe:

8.30-18

La:

9-17

Su:

Sovittavissa

Tampere:

Carwash Prisma Linnainmaa

Liikekatu 3

Tampere

 

Sahköposti: 

linnainmaa@carwash.fi

Huomio! Kesäale COMBO 69€ ja 99€ on tällä hetkellä saatavilla tästä Carwashista.

Aukioloajat:

Ma-To:

10-18

Pe:

10-20

La:

11-17

Su:

Suljettu