Käsityönä puhdas ja kiiltävä auto

Carwash Logo

Hyvät asiakkaat,

Carwash-ketjun toimipisteet tarjoavat asiakkailleen laadukasta, nopeaa ja ammattitaitoista autojen pesu- ja puhdistuspalvelua. Asiakkaitamme ovat yksityis- ja työsuhdeautoilijat, yritykset ja autoliikkeet. Asiantunteva henkilöstömme pitää huolen siitä, että palvelu on aina yksilöllistä että joustavaa.
Palvelumme suorittaa aina käsityönä.

Suomen Carwash-pesulat:

Scroll to top button

Helsinki:

Carwash Autotalo

Runeberginkatu 3

Helsinki

 

Sahköposti: 

autotalo@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

08-16

La:

Sopimuksen

Su:

Sopimuksen

Carwash Hietalahti

Mallaskatu 1

Helsinki

 

Sahköposti: 

hietalahti@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

7.45-18

La:

09-17

Su:

Suljettu

Carwash Ruoholahti

Porkkalankatu 20 A

Helsinki

 

Sahköposti: 

ruoholahti@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

08-19

La:

10-16

Su:

Sopimuksen

Carwash HTC Ruoholahti

Tammasaarenkatu 7

Helsinki

 

Sahköposti: 

carwashhtchelsinki@gmail.com

Aukioloajat:

Ma-Pe:

08-16

La:

10-14

Su:

Suljettu

Carwash Munkkivuori Menuetto

Huopalahdentie 24

Helsinki

 

Sahköposti: 

doereh.fi@gmail.com

Aukioloajat:

Ma-pe:

08-17

La:

Suljettu

Su:

Suljettu

Carwash Valimo

Valimotie 17

Helsinki

 

Sahköposti: 

info@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-20

La:

09-18

Su:

12-18

Carwash Kaari Kannelmäki

Kantelettarentie 1

Helsinki

 

Sahköposti: 

sadri@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-19

La:

09-16

Su:

Sopimuksen

Carwash Ässäkeskus

Fleminginkatu 34

Helsinki

 

Sahköposti: 

info@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-20

La:

09-18

Su:

12-18

Carwash Ässäparkki

Satamaradankatu 3

Helsinki

 

Sahköposti: 

info@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-20

La:

09-18

Su:

12-18

Carwash Itis

Itäkatu 3

Helsinki

 

Sahköposti: 

joycarwashoy@gmail.com

Aukioloajat:

Ma-Pe:

10-19

La:

12-18

Su:

12-18

Vantaa:

Carwash Jumbo

Vantaanportinkatu 3

Vantaa

 

Sahköposti: 

jumbo@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-20

La:

09-18

Su:

12-18

Carwash Kalske

Taivaltie 5

Vantaa

 

Sahköposti: 

info@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-20

La:

09-18

Su:

12-18

Espoo:

Carwash Keilaranta

Keilaranta 1, parkkihalli

Espoo

 

Sahköposti: 

keilaranta1@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

08-16

La:

Sopimuksen

Su:

Suljettu

Carwash Mankkaa

Klovinpellontie 1-3

Espoo

 

Sahköposti: 

mankkaa@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

09-16

La:

Sopimuksen

Su:

Sopimuksen

Carwash Suomenoja

Suomalaistentie 5

Espoo

 

Sahköposti: 

suomenoja@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-Pe:

8.30-18

La:

9-17

Su:

Sopimuksen

Tampere:

Carwash Prisma Linnainmaa

Liikekatu 3

Tampere

 

Sahköposti: 

linnainmaa@carwash.fi

Aukioloajat:

Ma-To:

10-18

Pe:

10-20

La:

11-17

Su:

Suljettu